A mogłabyś opisać jak to się stało że zamieszkałaś w tak odległym miejscy jak Karaiby?? Czy łatwo znaleźć tam pracę i ogólnie jak to wszystko tam wygląda np. życie. A dom piękny.
A czemu drewno do basenu? Myślałem, że trzeba betonu lub jakiegoś plastiku. Nie boicie się, że drewno będzie się rozpadać w wodzie? Chyba nigdy nie widziałem drewnianego basenu...
A mogłabyś opisać jak to się stało że zamieszkałaś w tak odległym miejscy jak Karaiby?? Czy łatwo znaleźć tam pracę i ogólnie jak to wszystko tam wygląda np. życie. A dom piękny.
OdpowiedzUsuńA czemu drewno do basenu? Myślałem, że trzeba betonu lub jakiegoś plastiku. Nie boicie się, że drewno będzie się rozpadać w wodzie? Chyba nigdy nie widziałem drewnianego basenu...
OdpowiedzUsuń